Czerwona Torebka realizuje 70 pasaży

Rozstrzygnięto przetarg na sprzedaż trzech nieruchomości położonych w centrum Sandomierza. Inwestor, Wodrol Inwestycje Sp. z o.o. na zakupionych działkach zamierza wybudować galerię handlową. Jak już informowaliśmy, przetarg na zakup nieruchomości w centrum Sandomierza dotyczył trzech nieruchomości, których łączna powierzchnia wynosi prawie 10 tys. mkw.

Wodrol Inwestycje oraz Adept Investment partner inwestycji planują wybudowanie w tym miejscu największej galerii handlowej w mieście. Ma tam powstać  ponad 30 lokali handlowych, m.in. supermarket spożywczy oraz sklep RTV/AGD.  Adept Investment Sp. z o. o., będzie odpowiedzialna za koncepcję architektoniczną, komercjalizację i marketing projektu.

Głównymi udziałowcami Wodrol Inwestycje sp. z o.o. są Leszek Stanisław Kalinowski oraz Tomasz Kalinowski. Są oni też współwłaścielami Wodrol sp. z o.o. w Lublinie która powstała w 2000 roku i jest firmą budowlaną. Świadczy usługi związane z projektowaniem i realizacją inwestycji „pod klucz” z dziedziny inżynierii sanitarnej i ochrony środowiska.

Adept Investment Sp. z o.o. – specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych. Inwestor, który realizuje ponadto projekt Kasztelania City Centre w Chrzanowie ( centrum handlowe o pow. 18 tys. mkw., otwarcie w czwartym kwartale 2013 roku) zaprezentuje swoje projekty podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 roku w warszawskim hotelu Hilton.