Mysia 3 czeka na najemców

Sieć odzieżowa Miss Sixty uruchomiła w marcu sklep w DH Renoma we Wrocławiu. Najemca na potrzeby lokalu wynajął powierzchnię 156 mkw. na pierwszym piętrze galerii. W jednym sklepie pojawiły się dwie marki Miss Sixty i Energie, które na terenie Polski są dystrybuowane przez firmę Idealist Distribution. –  Aktualnie w Polsce mamy trzy sklepy sieci Miss Sixty wszystkie funkcjonują na zasadzie franszyzy m.in. Likus Concept Store w Krakowie, Millenium Hall Rzeszów oraz w DH Renoma. Nasze salony sprzedaży lokalizujemy w galeriach handlowych, gdzie są już inne marki odzieżowe w podobnej ofercie cenowej. – powiedziała redakcji Retailnet.pl Aleksandra Wójcikiewicz, Brand Manager w Idealist Distribution

– Na ten rok nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów rozwojowych. Jednak cały czas poszukujemy partnerów handlowych, którzy otworzą nowe sklepy na zasadzie franszyzy, czy wprowadzą nasze marki do swoich sklepów multibrendowych – dodaje Aleksandra Wójcikiewicz.

Firma Idealist Distribution jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski marek należących do włoskiego koncernu odzieżowego Sixty Group, w skład którego wchodzą marki: Miss Sixty, Killah, Energie, marki Carlopik należącej do francuskiego domu mody Diddier Parakian oraz angielskiej marki Love from Australia, będącej producentem ekskluzywnych butów z owczej skóry. Ponadto firma jako pierwsza w Europy Środkowo – Wschodniej reprezentuje dwie amerykańskie marki: Baby Phat oraz House of Deréon.