H&M otworzy salon w CH Wzgórze w Gdyni

Firma Cushman & Wakefield ogłosiła, że Carlo Barel di Sant’Albano, obecny prezes zarządu firmy, będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz Afryce (EMEA). Carlo Barel di Sant’Albano został mianowany dyrektorem generalnym firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA z dniem 1 lipca 2012 r.

Paul Bacon, który pełnił funkcję dyrektora generalnego firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA od 2007 r., ustąpi z dotychczas zajmowanego stanowiska. Paul do momentu odejścia z firmy na początku 2013 r. będzie nadal pełnił funkcję członka zarządu firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA oraz Prezesa Zarządu we Włoszech, Francji, Rosji oraz Niemczech, ściśle współpracując z Carlo Barel di Sant’Albano w zakresie głównych celów strategicznych firmy.

Carlo Barel di Sant’Albano został mianowany przewodniczącym rady dyrektorów firmy Cushman & Wakefield w marcu 2011 r. i jest odpowiedzialny za kierowanie strategicznym rozwojem firmy oraz za koordynację jej działalności globalnej. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego spółki inwestycyjnej EXOR. Odegrał kluczową rolę w procesie nabycia przez nią udziału większościowego w firmie Cushman & Wakefield w marcu 2007 r. Od tego czasu był aktywnie zaangażowany w działalność biznesową firmy. Zanim objął stanowisko przewodniczącego rady dyrektorów, pełnił funkcję członka zarządu firmy Cushman & Wakefield.

Carlo Barel di Sant’Albano ukończył Brown University oraz uzyskał tytuł MBA na Harvard Business School. Ma 20-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej (m.in. w Credit Suisse).  Europejska siedziba Dyrektora Generalnego firmy Cushman & Wakefield mieści się w Londynie.

Paul Bacon rozpoczął swoją długoletnią karierę w firmie Cushman & Wakefield (wówczas Healey & Baker) w 1984 roku. W 1990 r. był odpowiedzialny za stworzenie placówki firmy we Włoszech. Nadzorował także udaną ekspansję firmy w Europie Środkowej i Wschodniej. Został mianowany dyrektorem generalnym firmy w regionie EMEA w 2007 r., zastępując na tym stanowisku Johna Traversa. Paul był także członkiem globalnego zarządu firmy Cushman & Wakefield. Odegrał kluczową rolę w realizacji wielu strategicznych celów rozwoju firmy.  

Glenn Rufrano, prezes globalny i dyrektor generalny Cushman & Wakefield, powiedział: „Paul z sukcesem zarządzał działalnością firmy w rejonie EMEA w jednym z najtrudniejszych okresów na rynku nieruchomości, przyczyniając się do jej ciągłego rozwoju. Dzięki jego zaangażowaniu firma znajduje się na doskonałej pozycji do prowadzenia dalszych owocnych działań w tym regionie”.

Paul Bacon, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w rejonie EMEA: „To był zaszczyt przez tyle lat móc pełnić tak ważną rolę w rozwoju oraz ekspansji wiodącej firmy doradczej, jaką jest Cushman & Wakefield. Obecnie wszystkie swoje wysiłki kieruję w spełnienie wieloletnich ambicji założenia własnej firmy”.