trzy sklepy Kid's World w galeriach handlowych

Z końcem marca 2012 oddano do użytku kolejne obiekty handlowe działające w ramach platformy Czerwona Torebka. Od 24 i 25 marca tego roku można robić zakupy w nowo otwartych placówkach w Bytomiu i Tomaszowie Mazowieckim.

Przypomnijmy, kilka tygodni temu uruchomiono także obiekt w Szczecinie- Warzymicach. Wraz z tym otwarciem zadebiutowała nowa sieć sklepów typu convenience – Małpka Express. Sieć Małpka jest także kluczowym najemcą pasaży Czerwona Torebka w Bytomiu i Tomaszowie Mazowieckim.
Spółka Czerwona Torebka konsekwentnie realizuje strategię rozwoju platformy dla handlu detalicznego, która zakłada otwarcie 80 obiektów w 2012 roku. Dotychczas firma otworzyła pięć obiektów na terenie kraju. Pierwszy obiekt handlowy w ramach platformy został otwarty w lipcu w Żorach (woj. śląskie), kolejne w czwartym kwartale 2011 roku w Dębicy (woj. podkarpackie), Świebodzicach (woj. dolnośląskie), Słupsku (woj. pomorskie) i Słupcy (woj. wielkopolskie).

W ciągu dziesięciu lat na terenie całego kraju firma planuje otworzyć do dwóch tysięcy placówek. Jednokondygnacyjne obiekty złożone z powtarzalnych modułów o powierzchni 60 mkw. (które można łączyć w celu uzyskania optymalnej wielkości dla potencjalnego najemcy) będą zlokalizowane w dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy. W ramach zorganizowanego procesu pełnomocnicy i partnerzy Grupy Czerwona Torebka poszukują lokalizacji, które spełniają wymagania dla tego typu inwestycji. Teren Polski jest podzielony na 11 regionów. Atutem partnerów jest doskonała znajomość lokalnego rynku, ich działania skupiają się na obszarze, który znają.