Wizualizacja Dekady w Żyrardowie

Galeria Brwinów, to jeden z największych obiektów handlowych w podwarszawskich powiatach: pruszkowskim i grodziskim. Inwestycja o powierzchni 10 tys. mkw. jest realizowana przez spółkę Włodarzewska SA. Budowa Galerii Brwinów rozpoczęła się w maju 2011 r. Otwarcie zaplanowano 19 maja 2012.

W Galerii Brwinów znajdzie się supermarket spożywczy, drogeria oraz sklepy z odzieżą. Brwinowski obiekt udostępni również punkty usługowe i gastronomiczne, a także centrum fitness. Wśród najemców z którymi podpisał już umowy najmu znajdują się drogeria Rossmann, Mix Electronics, supermarket Piotr i Paweł, Pepco czy apteka Provita. Obecnie obiekt jest skomercjalizowany w ponad 70 proc.

Włodarzewska SA, to firma deweloperska, która w ciągu najbliższych dwóch lat zamierza zainwestować w kolejne kompleksy komercyjne na terenie aglomeracji warszawskiej. – Włodarzewska SA jest w posiadaniu 250 ha gruntów, które zamierza w sporej części przeznaczyć pod budowę obiektów komercyjnych. W chwili obecnej skupiamy się jednak na przygotowaniu do otwarcia w marcu Galerii Brwinów. Konkretnymi planami co do nowych inwestycji będziemy mogli się pochwalić w III kwartale tego roku – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Marta Nowicka, reprezentująca spółkę Włodarzewska SA.

Deweloper działa na rynku od 2001 roku. Inwestuje głównie na rynku nieruchomości w Warszawie i województwie mazowieckim. Spółka posiada w swoim portfolio m.in. dwa inne centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie. W ciągu ostatnich 10 lat firma zrealizowała także wiele osiedli mieszkaniowych w Warszawie i miejscowościach podwarszawskich. Prezesem zarządu jest Jerzy Kazimierz Szymański.