Salon Giacomo Conti

Właściciele sieci sklepów z odzieżą męską Giacomo Conti zapowiadają  w 2012 roku kolejne otwarcia swoich salonów w centrach handlowych. W Centrum Handlowym Jantar w Słupsku, salon Giacomo Conti powstanie w nowobudowanej części, której otwarcie zaplanowano na  18 maja 2012. Kolejny salon firmy ma zostać otwarty we wrocławskim Sky Tower. 

W biurze firmy Gaicomo Conti poinformowano redakcje retailnet.pl, że prowadzone są także rozmowy najmu z centrami handlowymi w Gliwicach, Toruniu oraz Lublinie. Firma posiada 30 salonów w całym kraju. Do tej pory sklepy marki zostały otwarte m.in. w Gdańsku, Krakowie, Elblągu, Rzeszowie, Poznaniu, Płocku czy Zielonej Górze. 

W Polsce też kilka salonów franczyzowych  Giacomo Conti, ostatnio w Stargardzie Szczecińskim w Centrum Handlowym Starówka.Firma zapowiada także otwarcie sklepu internetowego, który już jest w trakcie budowy.

Giacomo Conti s.c. to spółka należącą do Zbigniewa Markowskiego i Karola Olejniczaka. Marka Giacomo Conti sprzedaje odzież męską,  stroje tak  na oficjalne okazje, jak i mniej formalne spotkania. W salona tej marki można kupić garnitury, koszule, spodnie, odzież wierzchnia, obuwie, a także wszelkiego rodzaju dodatki takie jak krawaty, czy spinki do mankietów. Giacomo Conti posiada w ofercie także stroje na uroczystości ślubne.