Wizualizacja Galerii Katowickiej

W warszawskim Centrum Handlowym Klif można już nabyć ubranka dla dzieci Mon Petit Bébé. Marka otworzyła właśnie w Warszawie swój pierwszy firmowy butik. W nowo otwartym salonie sieć oferuje kolekcje ubranek dla niemowląt i dzieci, wykonanych z peruwiańskiej bawełny organicznej Pima.

– Pierwszy salon Mon Petit Bébé rozpoczyna program pilotażowy naszej marki. W ciągu dwóch najbliższych lat planujemy zwiększyć liczbę butików o 2- 3 nowe salony. Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim ekskluzywnymi miejscami – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Modrzejewski, właściciel firmy.

Mon Petit Bébé to firma rodzinna ze 100 proc. polskim kapitałem. Spółka  posiada sieć dystrybutorów m.in. w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech i Australii. Produkcja ubranek dziecięcych  Mon Petit Bébé oparta jest całkowicie na bazie najwyższej jakości bawełny organicznej i jest poprzedzona szczegółowymi pracami projektowymi oraz analizą potrzeb rynku.  – Nasze przędze i materiały sprowadzane są z Peru, gdzie w dżungli rośnie najlepsza na świecie bawełna organiczna Pima- podkreśla właściciel.

Ubranka Mon Petit Bébé powstały przy współpracy Instytutu Matki i Dziecka oraz posiadają jego pozytywną opinię. Projektowane są przez polskich projektantów i wyprodukowane w polskich szwalniach.

Centrum Handlowe Klif Warszawa to galeria handlowa, w której na powierzchni 18 tys. mkw. mieszczą się luksusowe butiki, takich marek jak: Baldinini, Gant, Guess, Marina Rinaldi, Marella  MaxMara, Marlboro Classics, Lacoste, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Stefanel, TruTrussardi, iBlues. Na dwóch poziomach znajduje się 100 sklepów (w tym delikatesy Bomi), restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.