Galeria Rumia

Do grona najemców galerii w Rumii koło Gdyni dołączyły w ostatnim czasie: salon sieci Parada oferujący obuwie oraz  torebki i portfele, salon Pomorskiego Centrum Optycznego oraz R&D Studio Tańca Spin. Galeria Rumia skomercjalizowana jest w 84 procentach.

Swoją lokalizację zmienił także lokal gastronomiczny Felicita znajdujący się dotychczas na pierwszym piętrze. Właściciel wynajął pomieszczenie o większym metrażu również na tym samym piętrze. Salon marki Big Star został natomiast zmieniony na outlet.

Galeria Rumia to centrum handlowe, przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze zachodnie, blisko stacji SKM oraz przy przystankach autobusowych komunikacji trójmiejskiej. Galeria Rumia mierzy ponad 40 tysięcy mkw i oferuje klientom 460 miejscach parkingowych. W obiekcie znajduje się prawie 90 sklepów na trzech poziomach handlowych. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Apart, Pepco, Rossmann i CCC. Galeria została otwarta w 2009 roku.

Inwestor Galerii Rumia to Polimeni International, amerykański developer, który od końca lat 90 prowadzi działalność także na terenie Polski. Do jego najważniejszych inwestycji należą galerie handlowe w Słupsku, Rumi i Jastrzębiu.