Wizualizacja Lubin Park

Na północy Warszawy, w Łomiankach, trwa budowa Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Będzie to pierwsze centrum handlowe usytuowane w tym rejonie Warszawy. Otwarcie obiektu planowane jest w czwartym kwartale 2012 roku. Całkowita powierzchnia handlowa Auchan Łomianki wyniesie ponad 33 tys. mkw. W ofercie centrum, obok hipermarketu Auchan, znajdzie się 95 sklepów i punktów usługowych.

Auchan Łomianki jest zlokalizowane przy  trasie wylotowej z Warszawy do Gdańska (przy Drodze Krajowej nr 7). Strefa zasięgu do 30 minut obejmuje ponad 1,5 mln osób.
Dla zmotoryzowanych klientów na terenie Auchan Łomianki powstaje parking, który pomieści 1800 bezpłatnych miejsc postojowych. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan – Dział Komercjalizacji: [email protected]

Immochan – Dział Nieruchomości Auchan jest deweloperem, inwestorem, komercjalizatorem i zarządcą galerii handlowych. W Polsce Immochan jest właścicielem i zarządcą 20 centrów handlowych, z tysiącem lokali, o łącznej powierzchni najmu 149 tysięcy metrów kwadratowych. Poza Auchan Łomianki, Immochan. realizuje obecnie rozbudowę Auchan Gdańsk, zaś w przyszłym roku, w Krakowie planowane jest otwarcie Galerii Bronowice. .