Wizualizacja galerii Plaza Centers

Firma Olsen Fashion sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą damskiej odzieży i dodatków otworzyła w 2012 roku dwa salony partnerskie: w CH E. Leclerc w Lublinie oraz w Galerii Grafitt w Zielonej Górze. W tym roku marka ma w planach otwarcie jeszcze jednego salonu własnego, w powstającym Centrum Handlowym City Center Rzeszów.

Kolejne otwarcia salonów Olsen w centrach handlowych przewidziane są na 2013 rok. W 2011 roku pod szyldem marki otwarto dwa salony własne w szczecińskiej Kaskadzie i wrocławskiej Renomie.

Olsen Fashion sp. z o.o. posiada w kraju 63 punkty handlowe m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Krakowie, Bydgoszczy, Toruniu, Gdańsku, Gdyni, Elblągu. 15 z nich stanowią salony własne, w tym jeden outletowy we Wrocławiu. Marka posiada 11 stoisk w salonach Royal Collection. Resztę stanowią salony parterskie. Średnia powierzchnia salonów w Polsce wynosi 80 mkw. Za ekspansję marki na polskim rynku odpowiada Agnieszka Sołtysik z Olsen Fashion sp. z o.o.

Za granicą marka należy do Olsen GmbH & Co. KG. Olsen jest firmą niemiecką z długoletnią tradycją. Na rynku polskim jest już niemal 20 lat. Markę charakteryzuje wysoka jakość tkanin i dodatków oraz uniwersalne wzornictwo. Marka Olsen 6 kolekcji w każdym roku. Kolekcje zawierają t-shirty, bluzki, bluzy, koszule, spódnice, spodnie, kurtki i marynarki. Olsen oferuje również dodatki akcesoria tj. walizki, torebki i paski.