Wizualizacja parku handlowego Karuzela Turek

Galerię Nowy Świat, wielofunkcyjny kompleks należący do spółki Womak Alfa sp. z o.o., czekają duże zmiany w wyglądzie i aranżacji wnętrz. Jak poinformował inwestor, właśnie przystąpiono do remontu mającego na celu zwiększenie atrakcyjności obiektu.

– W pierwszym etapie planów modernizacyjnych została dokonana zmiana ogródka Kawiarni Cornelli znajdującego się w centrum Galerii Nowy Świat. Nowoczesna aranżacja strefy zewnętrznej kawiarni sprawia, że klient przychodzący na zakupy z chęcią przyjdzie tu również na kawę czy też deser. Ponadto ogródek sprawia wrażenie ciepłego i przyjemnego miejsca odpoczynku. To jednak dopiero początek wielkich zmian planowanych w obiekcie – poinformował redakcję Retailnet.pl Oktawiusz Wolnicki, dyrektor ds. komercjalizacji Galerii Nowy Świat.

Zmiany aranżacyjne nastąpią również na poziomie drugim, gdzie znajduje się strefa food court – pojawiła się już nowa aranżacja kwiatowa, która jest początkiem zapowiadającym kontynuacje zmiany wizerunkowej Nowego Świata. Do końca czerwca 2012 roku ma powstać także nowa strefa food court, która ociepli wizerunek całej galerii i sprawi, jak podkreśla zarząd obiektu, że właśnie w tym miejscu klient będzie chciał spędzać swój wolny czas.

Galeria Nowy Świat, to obiekt należący do spółki Womak Alfa sp. z o.o. Wielofunkcyjny kompleks znajduje się przy ulicy Krakowskiej 20 w Rzeszowie. Dysponuje  blisko 31 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia najmu stanowi około 22 tys. mkw.