Abra

Spółka Prima Moda, która oferuje obuwie i galanterię skórzaną, na przełomie lipca i sierpnia 2012 roku uruchomi salon w CH Promenada w Warszawie. Nowy sklep o powierzchni ponad 100 mkw. będzie 45. salonem sieci. – W tym samym czasie planujemy otworzyć kolejny punkt w Poznaniu – powiedział redakcji Retailnet.pl   Piotr Miednik, financial director Prima Moda SA.

Obecnie Prima Moda posiada 44 salony, z czego tylko jeden jest zlokalizowany poza galerią handlową. W 2011 roku spółka otworzyła 7 salonów własnych zarówno w nowych, jak i istniejących galeriach m.in. w Blue City Warszawa. Średnia powierzchnia otwieranych salonów wynosi 100 mkw. Spółka dla swoich sklepów w centrach handlowych preferuje lokalizacje na parterze, w towarzystwie znanych brandów modowych.

Prima Moda SA działa na rynku obuwniczym od początku lat 90 tych. Sklepy Prima Moda oferują obuwie damskie, męskie, torebki, środki konserwacji do obuwia, galanterię skórzaną. Wszystkie produkty pozycjonowane są w sektorze medio-fine. Firma w 2006 roku została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną z siedzibą we Wrocławiu. Prima Moda SA w listopadzie 2007 roku zadebiutowała na GPW w Warszawie.