Wnętrze salonu marki Apple

Galeria Zduńska usytuowana jest przy ulicy Łódzkiej 27 (droga krajowa 12 i 14), jednej z ważniejszych ulic miasta przy osiedlu mieszkaniowym Różana, 5 minut jazdy samochodem od centrum Zduńskiej Woli. Inwestor, spółka Aves sp. z o.o. wraz z CBRE podpisali umowy najmu m.in. z supermarketem Marc-Pol, sklepem RTV Media Expert i salonem sieci komórkowej Play.

Całkowita powierzchnia najmu centrum to 7,5 tys. mkw.  Centrum będzie posiadało 180 miejsc parkingowych. Początkowo otwarcie obiektu zaplanowano na 26 maja 2012 roku. Ostatecznie termin uruchomienia galerii wyznaczono na 2 czerwca tego roku.

Docelowo w obiekcie znajdzie się oprócz supermarketu i sklepu z elektroniką 17 salonów.
Firma Aves sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Jest firmą rodzinną, posiadającą doświadzcenie w przetwórstwie drobiu i wędlin.

CBRE to firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 placówkach na całym świecie (z wyłączeniem firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.