Salon Guess w Outlet Factory Warszawa

Spółki Sanit i MDB Invest mają w planach wybudowanie kompleksu budynków handlowo-usługowych w Stargardzie Szczecińskim. Obiekty zaprojektowane przez biuro Tomasza Brejdaka będą znajdować się przy ulicy Piłsudskiego.

Ich realizacja ma odbywać się w dwóch etapach. Pierwszy będzie prowadzony przez Sanit i według planów ma się rozpocząć w czerwcu 2012 roku. Obejmie on budynek o powierzchni 4,2 tys. mkw., w którym znajdzie się część handlowa, 26 lokali o przeznaczeniu mieszkalnym lub biurowym oraz podziemny parking.

Drugi etap ma realizować MDB Invest. Firma wybuduje inny budynek o powierzchni przekraczającej 4,5 tys. mkw. Łączna powierzchnia kompleksu wzrośnie do ponad 10 tys. mkw. Zakończenie prac pierwszego etapu inwestycji przewiduje się na ostatni kwartał 2013 roku. Aby prace mogła rozpocząć firma MDB Invest musi zostać zmieniony plan zagospodarowania przestrzennego, dlatego początek budowy drugiego etapu przewidziany jest za ok. 2-3 lata.

Spółka MDB Invest prowadzi wynajem lokali w Stargardzie Szczecińskim z przeznaczeniem na handel, usługi, mieszkania. Firma dysponuje własnymi lokalami handlowymi, biurowymi i mieszkaniami.