Salon Tatuum w Magnolia Park

Sieć sklepów odzieżowych Quiosque pod koniec maja 2012 roku uruchomiła salon w dębickiej Galerii Raj. Nowo otwarty sklep ma 97 metrów kwadratowych powierzchni i znajduje się w rozbudowanej części obiektu. To kolejny najemca obok księgarni Matras (pow. 107 mkw.) oraz kawiarni Liks (pow. 50 mkw.), który w maju poszerzył ofertę najstarszej w Dębicy galerii handlowej.

– Galeria Raj doskonale wpisuje się w strategię naszej marki. Pojawienie się Quiosque na pewno ucieszy klientów i będzie doskonałym uzupełnieniem bieżącej ofert Galerii  – mówi Joanna Bartyna, regionalny manager sprzedaży Quiosque.

Quiosque to marka odzieżowa obecna na polskim rynku już od 20 lat. W całej Polsce marka Quiosque posiada ponad 100 sklepów.

IVS Grupa sp. z o. o. – właściciel Galerii Raj – powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności. Oprócz Galerii Raj, IVS Grupa posiada także Galerię Aura w Mielcu, a w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje.