Centrum Handlowe Galaxy w Szczecinie

Pod koniec czerwca 2012 roku do grona najemców Centrum Handlowego Galaxy w Szczecinie dołączy salon odzieżowy Pretty One.  Oferta Pretty One skierowana jest do kobiet szukających eleganckich sukienek, garsonek, spódnic i bluzek. Salon marki zajmie powierzchnię 70 mkw.

Od niedawna oferta Galaxy poszerzyła się o nowe salony marek Adidas i Nike, które łącznie zajęły 467 mkw. powierzchni. W galerii działa także salon odzieżowy Via Roma, w którym kobiety mogą znaleźć produkty projektowane przez włoskich stylistów. Via Roma jest młodą i intensywnie rozwijającą się firmą na rynku obuwniczym w Polsce. Poza marką Via Roma w sieci salonach można znaleźć obuwie innych światowych firm, takich jak Tommy Hilfiger czy Marco o’Polo.

Szczecińska galeria handlowa Galaxy znajdująca się u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego oferuje 170 sklepów różnych branż oraz hipermarket Real. Na pięciu poziomach parkingu jest ok. 1300 miejsc parkingowych. Parking podziemny na ok. 600 samochodów znajduje się pod budynkiem centrum.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.