Punkt sprzedaży Green Gate w CH Promenada

W Centrum Handlowym Promenada w Warszawie otwarto pierwszy w Polsce punkt sprzedaży produktów marki Green Gate. Duńska sieć sklepów posiada w swojej ofercie artykuły wyposażenia wnętrz. Wyspa z produktami Green Gate zajmuje  8 mkw. powierzchni i znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego.

Do tej pory produkty marki Green Gate można było kupić wyłącznie w salonach multibrandowych oferujących produkty do domu i mieszkania oraz w sklepach internetowych. Jedynym dystrybutorem artykułów marki w Polsce jest firma Wonder Home Marcin Lewandowski. Ta firma jest odpowiedzialna za rozwój sieci sprzedaży Green Gate w naszym kraju.

Marka Green Gate oferuje ręcznie wykańczane zastawy stołowe, porcelanowe formy do zapiekania, bawełniane narzuty, poduszki, fartuchy kucharskie, rękawice kuchenne, obrusy oraz ozdoby świąteczne. Znakiem rozpoznawczym firmy są kolorowe, skandynawskie motywy.

Marka należy do firmy Greengate APS. Kilkaset salonów tej sieci znajduje się w centrach handlowych  Niemczech, Francji. Sklepy tej marki działają też m.in. w Austrii, Belgii, Japonii, Węgrzech, Włoszech, Norwegii, Portugalii, Szwecji, Ukrainie, Wielkiej Brytanii.