Sklep Starter

Spółka Baltona SA powierzyła firmie Forbis Group zaprojektowanie i wykonanie sklepu typu convenience marki Starter w Porcie Lotniczym w Gdańsku. Forbis Group  przeprowadziła w sklepie prace adaptacyjno – instalacyjne oraz zajęła się produkcją mebli.

Salon o powierzchni 90 mkw. urządzony zostal według nowego konceptu, w tonacji fioletu i zieleni. Specjalnie zaprojektowane meble pozwoliły w optymalny sposób zaaranżować powierzchnie handlową. W nowym sklepie klienci znajdą m.in.: produkty spożywcze, przekąski, artykuły pierwszej potrzeby, akcesoria podróżne i inne produkty niezbędne każdego dnia.

Firma Forbis Group oferuje kompleksowe usługi aranżacji i wyposażenia powierzchni handlowo-usługowych. Spółka specjalizuje się w nadzorze architektonicznym i budowlanym powierzchni komercyjnych (od projektu poprzez produkcję mebli i instalacje branżowe) oraz projektowaniu i realizowaniu autorskich konceptów.

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym, ma na swoim koncie szereg aranżacji salonów odzieżowych i akcesoryjnych, marek z segmentu premium jak również sklepów wielko powierzchniowych, a także wyspecjalizowanych pracowni czy gabinetów. Firmę wyróżnia doświadczenie we współpracy z klientami takimi jak Max Mara Fashion Group, Burberry, Baltona SA, Prima Moda czy Bose. Realizacje firmy można zleźć również w Kazastanie, Włoszech, Rumunii oraz Niemczech.