Najnowsza kolekcja marki Rage Age

W Silesia City Center otwarto pierwszy w regionie butik marki Rage Age by Czapul. Produkty marki są dostępne w lokalu o powierzchni 58 mkw. W Polsce znajduje się łącznie siedem salonów marki Rage Age mieszczą się one w: Centrum Manufaktura w Łodzi, Starym Browarze w Poznaniu, CH Arkadia, CH Złote Tarasy i Galerii Mokotów w Warszawie oraz w CH Silesia City Center w Katowicach. Marka posiada także swój salon outletowy przy ul. Mińskiej w Warszawie.

Brand Rage Age dostępny jest także na rynkach zagranicznych, gdzie posiada salony we Włoszech, w Japonii i Wielkiej Brytanii. 

Ubrania firmy kierowane są do mężczyzn ceniących odważne kroje z wysokiej jakości tkanin. Szczególnym powodzeniem cieszą się zwłaszcza wśród klientów ze środowiska show-biznesu, którzy nie boją się eksperymentów z ubiorem.

Marka Rage Age by Czapul należąca do Equity Doctors sp. z o.o. została stworzona przez Rafała Czapula i Rafała Bauera, z miejsca stając się jedną z najbardziej wyrazistych polskich marek odzieżowych. Rafał Czapul był przez wiele lat głównym projektantem marki Vistula. Zdecydował się on opuścić stanowisko w 2008 roku i tworzyć pod własnym nazwiskiem.  Dzięki biznesowemu wsparciu Rafała Bauera – byłego prezesa Vistuli&Wólczanki, udało się stworzyć markę – Rage Age by Czapul.

Kolekcje Rage Age tworzą garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki, a także jeansy, t-shirty, koszule i akcesoria.