Lokal sieci North Fish

Firma North Food, do której należy sieć rybnych restauracji North Fish, otworzyła lokal w katowickim Centrum Handlowym 3 Stawy. Zajmuje on powierzchnię ponad 70 mkw. Firma zapowiada, że to nie koniec otwarć restauracji w 2012 roku.

Kolejny lokal sieci North Fish powstanie w pierwszej połowie lipca 2012 roku w Centrum Handlowym Janki. North Food planuje do końca roku otworzyć jeszcze 4 restauracje, m.in. w Outlet Park w Szczecinie i Rzeszów City Center. Obecnie sieć North Fish liczy 31 lokali.

North Food Polska SA zajmuje się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Spółka jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek i Echo Investment.

Obecnie North Food zarządza restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish (31 lokali gastronomicznych) i Yummie (3 lokale gastronomiczne).