Jet Line sp. z o.o., sp.k. powstała w 1994 roku, jako jedna z pierwszych firm outdoorowych w Polsce. Od 18 lat spółka pracuje dla  reklamodawców za pośrednictwem domów mediowych i na bezpośrednie zlecenie działów marketingu firm. Pakiet usług Jet Line obejmuje wynajem nośników reklamowych oraz pełną obsługę techniczną.

Spółka rekomenduje najlepsze miejsca na ustawienie reklamy oraz opracowuje szczegółowe plany kampanii mobilnych. Jet Line realizuje kampanie billboardowe na powierzchniach 12×4 m w ogólnopolskiej sieci Motorway. Firma organizuje kampanie z użyciem nośników mobilnych, opracowuje trasy przejazdów i rekomenduje miejsca postojowe dla MobiJetów i JetBike’ów. Spółka wynajmuje też miejsca  pod ekspozycje airboardowe.

Jet Line oferuje też planowanie, pozyskiwanie i udostępnianie powierzchni wielkiego formatu (siatki winylowe montowane na rusztowaniach lub fasadach budynków) w największych miastach Polski. Całościowo zajmuje się zleconymi działaniami reklamowymi – od wyboru nośników, pozyskania lokalizacji, przez druk plakatów i ich montaż, po stały monitoring i raporty dla klienta. Na życzenie klientów Jet Line zajmuje się również drukiem plakatów oraz realizacją nietypowych elementów przestrzennych.