Wizualizacja wnętrza City Point w Tychach

Zarząd spółki Tup Property poinformował, że 9 lipca 2012 otrzymał warunki wykonania przebudowy i rozbudowy obiektu handlowo-rozrywkowego City Point zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Tychach. W wyniku pierwszego etapu planowanej modernizacji centrum powiększy się o około 2,2 tys. mkw.

Obecnie inwestor wraz z firmą Colliers, która jest doradcą i instytucją odpowiedzialną za komercjalizację City Point, prowadzi rozmowy z obecnymi i przyszłymi najemcami obiektu.

– City Point od lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Tychów, dlatego naturalnym krokiem jest dalszy rozwój tego centrum, aby w pełni mogło zaspokoić wszystkie potrzeby lokalnej społeczności. Bardzo cieszymy się, że w naszych działaniach mamy wsparcie władz miasta, które popierają naszą wizję rozwoju centrum – mówi Katarzyna Kościelniakowska dyrektor handlowy TUP Property.

Kompleks City Point w Tychach stanowi czteropoziomowa galeria handlowa, kino oraz część gastronomiczna i rekreacyjna. Obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta. Na powierzchni blisko 9 tys. mkw. znajduje się ponad 20 sklepów i punktów usługowych m.in. takich marek jak: Empik, Reserved, CCC, Cropp Town, House, Vero Moda, Big Star, Funk’N’Soul oraz Butik. W obiekcie działa pięciosalowe kino Nove Kino oraz sieciowe lokale gastronomiczne.

TUP Property SA należy do TUP SA. Spółka tworzy i realizuje projekty inwestycyjne, dysponuje bankiem ziemi o przeznaczeniu deweloperskim oraz zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych na wynajem, w tym budynków handlowych, centrów logistycznych, magazynów i obiektów biurowych. W ramach optymalizacji posiadanego portfela spółka prowadzi również krótkoterminowe projekty deweloperskie.