Galeria Nowy Świat w Rzeszowie

Sklep ze zdrową żywnością Secret Garden będzie sprzedawał  wyroby regionalne, produkty bio i ekologiczne, a także żywność naturalną oraz bezglutenową. Właściciel sieci planuje też handel regionalnymi alkoholami. Secret Garden zostanie otwarty wrześniu 2012 na poziomie -1 Galerii Nowy Świat. Nowy najemca zajmie powierzchnię o wielkości blisko 60 mkw.

-Podpisanie umowy z nowym najemcą to efekt rekomercjalizacji, która jest obecnie przeprowadzana w Galerii Nowy Świat. Działania te mają na celu udoskonalenie oferty obiektu i poszerzenie gamy oferowanych branży oraz usług. Secret Garden to doskonałe uzupełnienie branży spożywczej Galerii Nowy Świat – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor do spraw komercjalizacji obiektu.

W Galerii Nowy Świat, wielofunkcyjnym kompleksie należącym do spółki Womak Alfa sp. z o.o., realizowane są także plany związane ze zmianą w wyglądzie i aranżacji wnętrz obiektu. W pierwszym etapie prac modernizacyjnych została dokonana zmiana ogródka Kawiarni Cornelli znajdującego się w centrum Galerii Nowy Świat.

Galeria Nowy Świat to obiekt handlowy, który funkcjonuje od 2009 roku. Zlokalizowany jest w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw. na której znajduje się ponad 100 sklepów.