Reveal Systems umożliwia monitorowanie transakcji

Reveal wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie, które umożliwi zarządcom centrów handlowych automatyczne zbieranie danych o transakcjach najemców. Urządzenie o nazwie Cash-Track przekaże dane z kas fiskalnych, dotyczące ilości zakupionych produktów, wartości i liczby transakcji, a także dokładnej daty i godziny ich dokonania.

Dzięki integracji danych z modułem raportującym managerowie mogą w prosty sposób sprawdzić efektywność działania poszczególnych sklepów, jak również łatwiej dostrzec pojawiające się możliwości poprawy wyników.

– Postanowiliśmy stworzyć nowatorskie urządzenie ułatwiające pracę zarówno zarządcom dużych obiektów handlowych, jak i ich najemcom. Cash-Track  m.in. wskaże efektywność poszczególnych najemców, ułatwi negocjacje związane z wynajmem danego lokalu, a także zautomatyzuje proces przekazywania danych, co ułatwi i przyspieszy pracę obydwu stron – mówi Beata Tomaś, wiceprezes Reveal Systems.

Reveal montuje też urzadzenia S -Counter umożliwiające liczenie klientów. Jest to nowoczesna kamera monitorujaca ruch klientów wraz z oprogramowaniem pozwalajacym analizować zebrane informacje.

Doświadczenie firmy Reveal pozwala użytkownikom jej urządzeń zdobyć nowych klientów. Zgodnie z zasadą, że nie można zarządzać, nie mając danych, bardzo ważne jest bowiem zapewnienie rzetelnych i wiarygodnych informacji, które umożliwią podjęcie szybkich decyzji biznesowych.

Wszystkie proponowane produkty są stworzone w pełni przez inżynierów Reveal, dlatego tak łatwo jest je dostosować do potrzeb użytkownika. Ponadto, są one zbudowane modułowo, co zapewnia kompatybilność z innymi modułami wykorzystywanymi przez klienta, a także rozbudowę o nowe systemy.

Firma Reveal Systems istnieje na polskim rynku od niemal 10 lat, oferując systemy zarządzania obecnie używane w wielu centrach handlowych i sieciach sklepów w Europie. Firmie zaufały m.in.: sieć sklepów zoologicznych Kakadu, CH Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Stary Browar, CH Blue City, CH Silesia City Center, europejskie centra Fashion House i wielu innych.

Reveal Systems zaprezentuje swoje rozwiązania podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2012.