Salon Stenders w Złotych Tarasach

W warszawskich Złotych Tarasach ruszył pierwszy w Polsce butik Stenders w nowym koncepcie wizualnym. W salonie o powierzchni 37,5 mkw. zmieniono m.in. dotychczasowe dekoracje wnętrza i umeblowanie. Kolejnym punktem sieci, który zostanie zmodernizowany jest salon w Centrum Handlowym Arkadia. Sklepy w nowej aranżacji działają już na Łotwie, na Węgrzech, w Rosji, a także w Chinach.

– W sklepie pojawiły się nowe kwieciste dekoracje podsufitowe i elementy umeblowania. Zmieniliśmy zarówno kolorystykę ścian, sufitu, jak i podłogę. Dzięki jaśniejszemu oświetleniu, nasz sklep zyskał bardziej nowoczesny charakter. Nad wejściem nasi klienci znajdą również aktualny logotyp – mówi Ewa Wolańska, Country Manager Stenders Europe sp. z o.o.

Firma Stenders została założona na Łotwie 28 września 2001 roku. Stenders produkuje i sprzedaje kosmetyki do kąpieli i ciała. Produkty wyrabiane są ręcznie przy użyciu naturalnych składników. Na początku Stenders posiadała jeden butik w centrum Rygi, wraz ze wzrastającym popytem firma rozpoczęła ekspansję.

W Polsce marka funkcjonuje od 2003 roku i posiada 8 butików w tym 7 własnych i 1 franczyzowy. Wszystkie zlokalizowane są w centrach handlowych m.in. w CH Arkadia, Złotych Tarasach, Galerii Mokotów, Silesia City Center, Galerii Łódzkiej, Stary Browar, Galerii Krakowskiej oraz w CHU Turzyn w Szczecinie. Średnia powierzchnia otwieranych salonów wynosi 30 mkw.

Produkty Stenders można kupić także w firmowym sklepie internetowym www.stenders-cosmetics.pl
Od początku 2009 roku firma posiada ponad 190 sklepów na całym świecie ( Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Rosja, Luksemburg, Chiny i Japonia). Już wkrótce nowe sklepy Stenders będą w Dani i Słowenii.