Wizualizacja Centrum Zakupów w Zgierzu

Park handlowy Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny powstanie na działce w centrum miasta, przy ulicy Furgoła obok supermarketu Tesco. Czerwionka Leszczyny to miasto w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, położone około 40 km od Katowic i w bezpośrednim sąsiedztwie Rybnika.

Na powierzchni blisko 2,8 tys. mkw. przewidywane jest uruchomienie siedmiu sklepów sieciowych oferujących m.in. odzież, upominki, kosmetyki oraz sprzęt AGD. Obecnie trwa proces komercjalizacji centrum prowadzony przez firmę Aspenn. Osobą odpowiedzialną za komercjalizację jest Tatiana Spencer, kontakt: [email protected]

Projekt centrum przygotowuje Pracownia Architektoniczna Czora&Czora z Katowic. Rozpoczęcie realizacji Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny przewidziane jest jeszcze w tym roku, a zakończenie w II kwartale 2013 r. Będzie to trzeci w Polsce obiekt inwestora, Grupy NAP Invest, pod szyldem Centrum Zakupów.

Grupa NAP Invest jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Rembielińska w Warszawie, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, Rossmann, Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub Pure Fitness. W 2012 roku firma rozpoczyna również realizację trzech inwestycji mieszkaniowych – jednej na warszawskiej Ochocie oraz dwóch osiedli w Lublinie. Łącznie powstanie blisko 23 tys. mkw. PUM.