Wizualizacja CH Marcredo

– Shopping Center Forum & Trade Fair jest cenioną przez nas okazją bezpośredniego kontaktu z kontrahentami i najemcami. Zapewnia również możliwość wymiany doświadczeń ekspertów z branży nieruchomości komercyjnych w jednym miejscu i czasie – mówią przedstawiciele firmy Elbfonds Development.

 – Uczestnictwo w ostatniej edycji targów zaowocowało współpracą z najemcami oraz partnerami biznesowymi. Cieszymy się, że w tej edycji, dzięki udziałowi w Project Flash będziemy mieli okazję zaprezentować jeden z realizowanych przez naszą firmę projektów – Centrum Handlowe Marcredo w Kutnie.

CH Marcredo powstanie przy ul. Kościuszki. Centrum handlowe będzie dysponować powierzchnią najmu około 17 tys. metrów kwadratowych, z około 550 miejscami parkingowymi. Galeria Marcredo usytuowana będzie naprzeciwko Aquaparku Kutno. Rozpoczęcie budowy planowane jest pod koniec 2012 roku. Proces komercjalizacji został już rozpoczęty. Wynajmem powierzchni zajmuje się Elbfonds Development. Natomiast za pozyskanie głównego najemcy – operatora marketu budowlanego jest odpowiedzialna firma Cushman & Wakefield. W obiekcie znajdą się miedzy innymi operator DIY, supermarket spożywczy, sklep z elektronika użytkową oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek.

Elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Elbfonds Development w ciągu najbliższych czterech lat planuje zainwestować w Polsce pół miliarda euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w mniejszych miastach.

Inwestor zaprezentuje CH Marcredo podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Project Flash to cykl 8 minutowych prezentacja multimedialnych podczas których wystawcy będą przedstawiać najemcom swoje obiekty handlowe.  Więcej informacji o Forum i towarzyszącym mu wydarzeniom  mozna znaleźć na www.scf2012.retailnet.pl