Salon sieci C&A

Podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2012 będzie można spotkać się z przedstawicielami jednej z największych sieci odzieżowych w Europie – C&A. Osoby reprezentujące firmę będą poszukiwać obiektów, w których można otworzyć nowe salony tej marki.

– Wiosną 2012 roku zostały otwarte dwa sklepy C&A w Galerii Alfa w Grudziądzu oraz NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim – mówią przedstawiciele firmy C&A Polska. – Jesienią otwieramy kolejne dwa sklepy w Ogrodach Odrzańskich w Kędzierzynie-Koźlu oraz w City Center w Rzeszowie. Pierwszego dnia września zakończymy przebudowę naszego flagowego sklepu C&A Wars w Warszawie przy ul Marszałkowskiej.

W Polsce działają łącznie 64 salony głównie w centrach handlowych. Firma C&A założona w 1841 w małym holenderskim miasteczku, posiadająca wtedy jeden magazyn na artykuły tekstylne, rozrosła się dzisiaj do wielkiego europejskiego przedsiębiorstwa. Codziennie w 1400 sklepach C&A w 20 krajach zakupy robi ponad 2 miliony klientów. C&A oferuje 190 grup towarów i 10 tys. różnych artykułów. W sumie C&A zatrudnia ponad 36 tys. pracowników. Produkty firmy można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego. C&A jest przedsiębiorstwem holdingu COFRA AG.

Więcej informacji na temat najemców biorących udział Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 na stronie www.scf2012.retailnet.pl