Salon Adidas

Active jest w Polsce autoryzowanym dealerem marek: Adidas, Nike, Reebok i Puma. Firma Active posiada sieć sklepów tych marek w centrach handlowych. F.H. Active sp.j. jest też właścicielem sieci sklepów sportowych marki Active oferujących obuwie, odzież i akcesoria.

Przedstawiciele spółki o rozwoju swej sieci będą rozmawiać z właścicielami centrow handlowych podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. .

Firma prowadzi działalność w branży sportowej od roku 1998. Między innymi prowadzi sklep Nike w CH Forum Gliwice, sklep Reebok w Silesia City Center Katowice, sklep Nike/Addidas w CH Auchan Żory. W 2008 roku rozszerzyła ofertę o sprzedaż w internecie.

W sklepach prowadzonych przez Active klienci mają możliwość zakupu obuwia i odzieży sportowej do uprawiania kilkunastu najpopularniejszych dyscyplin sportowych, min.: pływania, piłki nożnej, halowej i ręcznej, siatkówki, koszykówki, narciarstwa, snowboardu, turystyki górskiej, kulturystyki, fitness, tenisa.

Więcej informacji na temat firm, które prezentuja swoje obiekty handlowe podczas Shopping Center Forum można znaleźć na stronie www.scf2012.retailnet.pl