Outlet Park Szczecin

W Outlet Park Szczecin zostanie otwarty salon marki Levi’s – sprzedającej odzież dżinsową. Salon będzie mierzył 200 mkw. powierzchni. Proces wynajmu przeprowadzony był przy udziale firmy doradczej CBRE. Nie będzie to jeden ze sklepów własnych otwieranych przez firmę Levi Strauss Poland sp. z o.o. Salon zostanie otwarty przez lokalnego przedsiębiorcę na zasadzie partnerskiej. Otwarcie należacego do Echo Investment Outlet Park Szczecin, planowane jest jesienią 2012 r.

Outlet Park Szczecin to pierwsze centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim. Docelowo w obiekcie powstanie 130 sklepów znanych marek. Całkowita powierzchnia centrum wyniesie 30,2 tys mkw., w tym powierzchnia najmu 24 tys. mkw. Obiekt zapewni klientom 1,4 tyś. miejsc parkingowych.

Outlet Park Szczecin wynajęty jest w 90 proc. Realizacja Outlet Park Szczecin odbywa się w dwóch etapach. Prace budowlane przy Outlet Park Szczecin rozpoczęły się w czerwcu 2011 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Polimex-Mostostal SA. 

W pierwszym etapie  powstanie galeria handlowa, w której znajdzie się 70 sklepów, 7-salowe kino Helios, supermarket Piotr i Paweł i Smyk Mega Store. Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu, rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie około 60 sklepów.