Salon sieci Yes

Sieć salonów z biżuterią Yes posiada obecnie 104 punkty sprzedaży. Znajdują się one w centrach handlowych na terenie całego kraju zarówno w największych, jak i w mniejszych miastach. Ostatni salon marki został otwarty w Galerii nad Jeziorem w Koninie.

W 2012 roku otwarto też salon marki w nowym koncepcie Yes Prestige. Znalazł się on w warszawskiej Galerii Mokotów. Firma zapowiada kolejne otwarcia. Średnia powierzchnia lokali tej marki to 50-55 metrów kwadratowych.

– Nowy salon Yes w Galerii Mokotów to pierwszy punkt w nowym formacie Yes Prestige. Lokal charakteryzuje się inną aranżacją wnętrza i ekskluzywnym asortymentem. To na razie jedyny salon w koncepcie Yes Prestige. Oczywiście rozpatrujemy kolejne miejsca dla tego typu sklepów w najlepszych lokalizacjach – mówił w rozmowie z Retailnet.pl Maciej Łączkowiak menedżer ds. ekspansji w spółce Yes.

Biżuterię marki poza salonami stacjonarnymi można zakupić także za pośrednictwem sklepu internetowego Yes. Właścicielem sieci jest Yes Biżuteria sp. z o.o.

Więcej informacji na temat najemców biorących udział Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 na stronie www.scf2012.retailnet.pl.