Galeria Malta w Poznaniu

W Galerii Malta w Poznaniu salony z dżinsami Levi’s, Big Star oraz Wrangler Lee stworzą aleję z modą dżinsową na poziomie +1. – Podejmując decyzję o relokacji myśleliśmy o wygodzie naszych klientów i najemców – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

– Zależało nam na umieszczeniu całej oferty dżinsowej centrum w jednym miejscu. Dzięki temu odwiedzających nasze centrum będą mieli łatwy dostęp do sklepów i będą mogli swobodnie robić zakupy – dodaje.

Sklepy jesienią zostaną przeniesione z poziomu +2. Wszystkie salony znajdą się w Pasażu Zielonym, gdzie zlokalizowany jest również sklep Pepe Jeans. Cztery salony z dżinsami będą się teraz znajdować w bliskim sąsiedztwie. Ponadto sklep, który dotychczas był znany klientom Galerii Malta jako Levi’s Converse, będzie występował po zmianie miejsca pod skróconą nazwą Levi’s.
Wszystkie zmiany zostaną naniesione na mapy – zarówno te znajdujące się wewnątrz centrum handlowego, jak i w internecie.

Galeria Malta będzie prezentowana przez inwestora podczas wrześniowego Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Szczegóły na www.scf2012.retailnet.pl. Podczas Project Flash zostanie pokazana multimedialna prezentacja podkreślajaca jej atuty.

Na poziomie +1, na którym będą mieścić się salony z dżinsami, Klienci znajdą także inne sklepy z modą damską i męską. Salony odzieżowe (m.in.: Cropp Town, New Yorker, House, Mohito, C&A, Carry), obuwnicze (m.in.: Intershoe, Geox, Szuz Szop, Salamander, Gino Rossi), sportowe (m.in.: Puma, Nike), a także Galeria Zegarków. Ofertę Galerii na poziomie +1 uzupełniają najwięksi najemcy centrum m.in. marki TK Maxx i Marks&Spencer. Nowością jest otwarty niedawno, pierwszy w Polsce punkt gastronomiczny włoskiej marki Yo Yogurt.

Galeria Malta to centrum handlowo-rozrywkowe, którym zarządza firma Neinver. Firma będzie uczestnikiem wrześniowej konefrencji Shopping Center Forum&Trade Fair 2012. Trzykondygnacyjny kompleks ma 162 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 54 tys. mkw. przestrzeni handlowej (GLA). W Galerii Malta znajduje się 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe Multikino, klub fitness, szkoła tańca, liczne kawiarnie i restauracje.