Wizualizacja Galerii S

– Realizujemy budowę galerii S w Siedlcach, która w moim odczuciu stanie się obiektem regionalnym. Galeria S dzięki doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta oraz brakiem jakiejkolwiek konkurencji  pozwala mi sądzić, iż nasza galeria stanie się nowym centrum miasta, chętnie odwiedzanym przez około 300 tys. mieszkańców naszego regionu– mówi Konstanty Strus, właściciel firmy PB K. Strus.

-Obiekt ten jest naszą odpowiedzią i ukłonem w stronę mieszkańców miasta Siedlce pod kątem sprowadzenia do naszego miasta najpopularniejszych sklepów, które możemy znaleźć w największych galeriach handlowych w Polsce podkreśla Konstanty Strus.

Nowopowstająca Galeria S łącznie z istniejącymi już obiektami oraz z zintegrowanym zabytkowym budynkiem banku będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w Siedlcach. Będzie ona zlokalizowana na ulicy Wojskowej 3 przy skrzyżowaniu z ulicami Piłsudskiego i Armii Krajowej. Obiekt będzie miał 3 poziomy i dysponował 34 tys. mkw. powierzchni najmu.

W galerii znajdzie się 160 lokali handlowych, strefa food court, restauracje, kawiarnie, multiplex z pięcioma salami oraz market spożywczy o powierzchni 2 tys. mkw. Do dyspozycji klientów będzie parking na 850 miejsc. Otwarcie Galerii S zaplanowano w IV kwartale 2013 roku.

Podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 r. firma będzie prezentować swoje projekty na stoisku 4.6.  Szczegóły na www.scf2012.retailnet.pl