Galeria Katowicka

– Udział w Shopping Center Forum jest jedną z nielicznych okazji, by w środowisku najlepszych specjalistów porozmawiać o rynku nieruchomości i na świeżo przyjrzeć się dynamicznym zmianom, wynikającym na przykład z trwającego spowolnienia gospodarczego – mówią mówią przedstawiciele firmy Neinver.

– Podczas targów organizowanych przez Shopping Center Poland cenimy również możliwość swobodnej rozmowy z najemcami. Formuła imprezy bardzo sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, pomaga też w wymianie doświadczeń, m.in. z kolegami zajmującymi się marketingiem centrów handlowych, z którymi będziemy rozmawiać o nowych rozwiązaniach w zarządzaniu takimi obiektami. Prezentowane projekty często wyznaczają nowe trendy rynku nieruchomości, są też doskonałą okazją, aby z bliska przyjrzeć się działaniom rywalizujących ze sobą konkurentów. Shopping Center Forum wpływa ożywczo zarówno na rynek, jak i sposób realizacji przyszłych projektów, bo taka impreza jest po prostu inspirująca.

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Firma posiada doświadczenie w najważniejszych sektorach branży nieruchomości, obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Pod marką Factory, Neinver wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii i Polski i od lat pozostaje liderem na tych rynkach.

Podczas Shopping Center Forum 2012 będzie można zapoznać się z projektami firmy Neinver na stoisku numer 4.7. Więcej na temat uczestników Forum na stronie www.scf2012.retailnet.pl.