Wizualizacja wnętrza CH Atrium Felicity

– Były to dla nas dwa dni intensywnych rozmów z najemcami oraz innymi przedstawicielami branży nieruchomości komercyjnych – podsumowała udział w Shopping Center Forum Marta Hamarowicz, Head of Leasing Department Atrium Poland Real Estate Management.

-W trakcie ubiegłotygodniowych targów SCF&TF 2012 prezentowaliśmy projekty z portfolio Atrium na naszym stoisku, ale również podczas prezentacji na panelu Project Flash- podkreśla.

– Dzięki naszej własnej aktywności oraz dostępnej platformie udało nam się odbyć wiele interesujących i mam nadzieję owocnych spotkań. Tego typu wydarzenia są okazją z jednej strony do nawiązania kontaktu – z nowymi przedstawicielami najemców, z drugiej strony – do podtrzymania dotychczasowych relacji i kontynuowania rozmów. Podpisanie umowy jest jednak efektem wielomiesięcznych negocjacji.

– Jesteśmy zadowoleni z prezentacji projektu Atrium Felicity podczas panelu Project Flash. Tego typu formuła umożliwia przedstawienie projektu w sposób zwięzły i przejrzysty, zachęcając jednocześnie do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy, np. na stoisku – dodała Marta Hamarowicz.

Atrium to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS.

W Polsce Atrium posiada 20 działających centrów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 374 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie oraz II fazę otwarcia CH Atrium Mosty w Płocku.