Sklep sieci Pepco

W październiku 2012 liczba sklepów należących do Pepco Poland sp. z o.o. wzrośnie do 370. W miesiącu Pepco planuje otworzyć 8 nowych sklepów. W listopadzie planowane są otwarcia ponad 10 placówek, a w grudniu 2012 Pepco otworzy swój 400. sklep.

Obecnie, po sierpniowych otwarciach nowych sklepów, sieć Pepco liczy obecnie 368 sklepów. Sklepy należące do sieci Pepco zajmują średnio około 350 mkw. Zlokalizowane są zarówno w centrach handlowych, jak i przy dyskontach spożywczych oraz przy ulicach handlowych. Spółka planuje otwierać każdego miesiąca po 5 do 10 nowych punktów sprzedaży. Docelowo firma zamierza dysponować około 600 placówkami na terenie Polski.

Sklepy Pepco dostępne są m.in. w Galerii Tarnovia w Tarnowie, Pasażu Łódzkim we Wrocławiu. W planach jest otwarcie sklepu także m.in. w parku handlowym Łask koło Zduńskiej Woli.

Najnowsze sklepy tej sieci powstały w Siemiatyczach, Policach, Rogoźnie oraz w Krakowie, gdzie jest już 7 sklepów Pepco. W październiku Pepco planuje otworzyć placówki m.in. w Gdańsku, Trzebiatowie, piąty sklep w Lublinie oraz w Gniewkowie i Gdańsku-Kowale.