Gemini Park Tarnów

Ofertę modową centrum handlowego Gemini Park Tarnów w październiku wzbogaci sieć obuwnicza – Gino Rossi. W salonie o powierzchni 90 metrów kwadratowych znajdzie się skórzane obuwie damskie i męskie oraz akcesoria. Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.
Sieć sprzedaży Gino Rossi obejmuje obecnie 66 sklepów firmowych w Polsce i za granicą oraz 9 sklepów outletowych.

-Oferta handlowa Gemini Park Tarnów stale się poszerza. Gino Rossi to ugruntowana na polskim rynku marka obuwnicza, która od ponad dwudziestu lat z sukcesem kreuje modę dla osób ceniących wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. Jestem pewien, że kolekcje modowe tej marki przypadną do gustu naszym klientom– mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Tarnów.

– Z przyjemnością dołączamy do grona najemców Gemini Park Tarnów. Zdecydowaliśmy się otworzyć nasz kolejny salon obuwniczy w Centrum Gemini Park Tarnów ze względu na bardzo dobrą lokalizację w regionie. Centrum jest dobrze skomercjalizowane i posiada duży potencjał przyciągania klienta i dalszego rozwoju. Dotychczasowe świetne zarządzanie obiektem jest kolejnym atutem Gemini Park Tarnów – Anna Karbowa, dyrektor ds. rozwoju i inwestycji Grupa Gino Rossi SA.

Centrum Gemini Park Tarnów działa na rynku od 2 lat i na dobre wrosło już w handlową mapę Tarnowa. Obiekt jest skomercjalizowany w 98 proc. Przypomnijmy, w pierwszej połowie tego roku najemcy Gemini Park Tarnów zanotowali zwiększenie obrotów o blisko 35 proc., wskaźnik footfall’u wzrósł o11 punktów procentowych w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.

GREM Gemini Real Estate Management to spółka zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi
i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów, o łącznej powierzchni wynoszącej blisko 130 tys. mkw. Spółka zajmuje się również działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnych.