Barbara Has, expansion manager marki Orsay i Pimkie

– Na wrześniowym Shopping Center Forum 2012,  rozmawialiśmy o nowych i istniejących centrach handlowych. Uzgodniliśmy możliwości dotyczące otwarcia sklepów Orsay w proponowanych lokalizacjach- mówi  Barbara Has, expansion manager marki Orsay i Pimkie.

– Nie podjęliśmy jednak zobowiązań umownych, ponieważ tego typu decyzje wymagają naszej głębszej analizy i czasu. Forum dało nam również możliwość zapoznania się bardziej szczegółowo z projektami, które znaliśmy dotychczas tylko powierzchownie. Jednakże, jest spora szansa, że pierwsze spotkania z wynajmującymi, które odbyły się na targach zaowocują w przyszłości otwarciem nowych salonów Orsay – dodała Barbara Has.

– Do końca 2012 roku planujemy otworzyć jeszcze pięć sklepów Orsay. 9 listopada zostanie uruchomiony salon w galerii Rzeszów, który będzie dysponował powierzchnią około 190 mkw.- informuje Barbara Has

Średnia powierzchnia sklepów Orsay to 170 mkw. W 2011 roku zostało otwartych 10 sklepów.  Firma prowadzi sprzedaż także w w sklepie internetowym. 

Orsay to marka odzieżowa dla kobiet, która należy do spółki Orsay GmbH.  Na świecie działa ponad 600 salonów tej marki w 25 krajach. W Polsce funkcjonuje 145, z czego 140 znajduje się w galeriach i centrach handlowych. Za rozwój sieci w naszym kraju odpowiedzialna jest Ordipol sp. z o.o.