Salon Gatta

W Centrum Handlowym Warszawa Wileńska powstanie sklepy Bershka oraz lokal sieci Starbucks. Na początku października został tam otwarty sklep należący do producenta wyrobów pończoszniczych Gatta. Nowy salon o powierzchni 87 mkw. mieści się na drugim poziomie centrum.

W tym roku w CH Warszawa Wileńska powstały m.in. salony takich sieci jak Stradivarius, Yes, Mohito, Pimkie i Parfois, a także TAally Weijl.  Jak podkreślają przedstawicie właściciela obiektu- trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi sieciami.

Sieć sklepów Gatta liczy blisko 100 lokali firmowych w największych miastach Polski. Inditex posiada w Polsce ponad 30 sklepów Bershka. Sieć Starbucks w Polsce ma ponad 20 lokali. 

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i Al. Solidarności. Specyfiką obiektu jest połączenie centrum handlowego i dworca. Centrum składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra nowoczesnej powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się hipermarket oraz trzypoziomowy parking dla klientów. Obiekt działa od 2002 roku.