Salon sieci Kari

Od 13 października 2012 roku salon o powierzchni 277 mkw. poszerzył ofertę Centrum Handlowego Auchan Krasne. Kari to międzynarodowa marka sklepów oferujących buty i szeroki wybór dodatków dla kobiet i mężczyzn.

Oprócz obuwia dla kobiet i mężczyzn sklep oferuje także dodatki modowe i akcesoria, m.in. czapki, szaliki, paski, okulary, szale, biżuterię oraz torebki. Marka zadebiutowała na polskim rynku w maju tego roku.

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Klienci mają do dyspozycji blisko 30 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Galeria jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na 1540 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z małymi dziećmi.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 galeriami z tysiącem lokali o łącznej powierzchni najmu 149 tys. mkw. Największe z nich – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji – to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumii oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę sklepów znajdujących się w galeriach handlowych wzmacnia hipermarket Auchan i stacje benzynowe Auchan.