Galeria Mokotów

Salon marki Tommy Hilfiger w warszawskiej Galerii Mokotów jest pierwszym concept store tej sieci w centrum handlowym w Europie.  Dotychczas w takim kształcie był on otwierany wyłącznie przy głównych ulicach dużych metropolii.

Sklep o powierzchni blisko 300 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym poziomie galerii.

Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie. Firma powstała w 1985 roku w Nowym Jorku, a jej założycielem jest amerykański projektant mody Thomas Jacob Hilfiger. Firma oferuje szeroką gamę produktów o wysokiej jakości oraz eleganckim wzornictwie. Na portfolio Grupy Tommy Hilfinger składają się marki Tommy Hilfiger i Hilfiger Denim. Firma skupia się na projektowaniu odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej oraz kolekcji dżinsowych.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe. Na powierzchni trzech pięter w galerii mieści około 260 sklepów i punktów handlowych m.in. takich marek jak: Zara, H&M, Empik, Home&You, Yes, Cubus, Esprit, New Look, Massimo Dutti, Solar, Royal Collection, Tatuum, Rage Age i wielu innych, a także fitness klub i kino. Galeria Mokotów jest wynajęta w 100 proc.

Powierzchnia najmu 3-poziomowej Galerii Mokotów wynosi ponad 62 tys. mkw. W centrum handlowym znajduje 2300 miejsc parkingowych.