Cinnabon

Lokal w działającym od października 2012 dworcu w Katowicach to drugi sklep Cinnabon w Polsce. Pierwszy, powstał w Silesia City Center. Dworzec Katowice to część inwestycji spółki Neinver, która buduje zintegrowane centrum komunikacyjne połączone z Galerią Katowicką.

Cinnabon to marka, która obecna jest na polskim rynku od roku. – Od początku zakładaliśmy, że Cinnabon będzie aktywnie wsłuchiwać się w głos wszystkich osób, które zechcą pomóc nam we wprowadzeniu na rynek naszych produktów – mówi Bartosz Chojnacki, prezes zarządu Cinnamon Polska

– Codziennie się gdzieś spieszymy, jesteśmy w ciągłym biegu. W pogoni za pracą zapominamy o tym, by zadbać o siebie i sprawiać sobie małe przyjemności – wyjaśnia Tomasz Dudek, pełnomocnik zarządu ds. ekspansji.

– Jedną z takich drobnostek może być właśnie Cinnabon – wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju przysmak, który każdą podróż uczyni przyjemniejszą i mniej uciążliwą – dodaje Dudek.

Cinnabon to międzynarodowa sieć ciastkarni oferująca babeczki zwane rolsami. Pierwszą ciastkarnię Cinnabon uruchomiono w 1985 roku. Masterfranczyzobiorcą Cinnabon w Polsce jest Cinnamon Polska sp. z o.o.