Salon sieci Quazi

Zarząd NG2 SA poinformował, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży za październik przekroczyły 205 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o ponad 18 proc. Przychody za okres styczeń – październik wyniosły ponad 1 mld zł.

Przychody ze sprzedaży detalicznej w październiku wyniosły ponad 197 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 22 proc., narastająco za okres styczeń – październik wyniosły przedszło 1 mld zł i były wyższe o 28,5 proc. w stosunku do tego samego okresu 2011 roku.

Przypomnijmy, w  latach 2013 – 2015 spółka planuje powiększenie powierzchni handlowej o  127 tys. mkw. Ekspansja ma być przeprowadzona poprzez otwieranie własnych sklepów detalicznych nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Na pozostałych rynkach, głównie w Rosji, w Rumunii oraz w krajach nadbałtyckich Grupa NG2 zamierza współpracować z franczyzobiorcami.

Obecnie NG2 posiada ponad 700 placówek głównie pod marką CCC i Quazi. Z tego większość stanową salony własne. NG2 SA prowadzi także salony franczyzowe i agencyjne.