Salon Tatuum w Atrium Mosty

Spółka Kan, która jest właścicielem sieci sklepów odzieżowych Tatuum, w listopadzie 2012 roku uruchomiła salon w płockiej galerii Atrium Mosty. Firma otworzyła też pierwszy salon na Ukrainie, w centrum handlowym Global w mieście Żytomierz.

W 2012 roku spółka uruchomiła już salon w galerii handlowej M1 w Łodzi (pow. 126 mkw.), w Pasażu Łódzkim (pow. 150 mkw.) oraz w Nova Park Gorzów Wielkopolski o powierzchni ok. 100 mkw.

Właścicielem marki jest łódzka firma Kan sp. z o.o, która posiada także markę salonów Coyoco. Obecnie sieć Tatuum w Polsce liczy 59 salonów własnych, natomiast Coyoco – 10.

40 sklepów Tatuum jest zlokalizowana poza granicami kraju m.in. w Rosji, Czechach czy na Węgrzech.

W 2011 roku spółka uruchomiła w Polsce cztery sklepy Tatuum i dwa Coyoco. Średnia powierzchnia sklepów Tatuum wynosi 180 mkw.

Od marca 2012 roku produkty marki są dostępne w internetowym sklepie. W maju spółka poszerzyła ofertę e-sklepu o towary wysyłane za granicę.  Dzięki temu klienci mogą odebrać swoje produkty pod dowolnym adresem na terenie Unii Europejskiej.

Sklep internetowy eshop.tatuum.com to już drugi sklep, oferujący odzież online, grupy Kan. Na początku 2011 roku powstał sklep oferujący limitowaną, awangardową linię odzieży pod nazwą Tatuum Unique.