Galeria Sky Tower
Galeria Sky Tower, Sky Tower

Po prawie ośmiu miesiącach działalności galeria handlowa Sky Tower skomercjalizowana jest na poziomie 80 proc. Przedstawiciele obiektu w rozmowie z redakcją Retailnet.pl zapewniają, że wciąż trwają rozmowy z kolejnymi najemcami. Nazwy firm, z którymi trwają negocjacje nie są znane.

Jak podaje gazeta.pl niebawem w centrum handlowym pojawi się nowy najemca. W Sky Tower zostanie bowiem otwarta szkoła tańca a także mają być otwarte nowe sklepy.

We wcześniejszej rozmowie z redakcją Retailnet.pl Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający Sky Tower twierdził, że prowadzone są rozmowy z dużymi sieciami odzieżowymi, markami obuwniczymi, sportowymi oraz z branży electro. W obszarze zainteresowań galerii są także firmy z ofertą dziecięcą oraz marki wchodzące dopiero na polski rynek.

Inwestorem obiektu jest LC Corp Sky Tower sp. z o.o. należąca do LC Corp B.V. oraz Leszka Czarneckiego.

Otwarty w maju 2012 roku wieżowiec Sky Tower to najwyższy tego typu w Polsce kompleks biurowo-apartamentowy połączony z galerią handlową. Na jej trzech poziomach i 25 tys. mkw. znajdują się sklepy, restauracje, punkty usługowe i rozrywkowe.