Dekada Nowy Targ
Dekada Nowy Targ

Pepco, sieć sklepów dyskontowych, dołączy do grona najemców Dekady Nowy Targ. W salonie o powierzchni 300 mkw. firma będzie oferować szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku.

–  Pepco otworzy w Nowym Targu już czwarty swój sklep w sieci centrów handlowych Dekada. Inwestor udowodnił, że potrafi pozyskiwać dobre lokalizacje, trafnie dobierać najemców oraz sprawnie przeprowadzać cały proces inwestycyjny, co w efekcie przekłada się na dobre wyniki handlowe.  Klienci doceniają wysoki standard obiektu i możliwość kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Dlatego też widzimy w tych obiektach miejsce na sklepy Pepco i rozmawiamy o kolejnych projektach – mówi Marcin Stańko, dyrektor operacyjny, Pepco.

Oprócz salonu w Nowym Targu, marka posiada swoje lokale także w centrach handlowych Dekada zlokalizowanych w Myślenicach, Olsztynie i w Krakowie.

Dekada Nowy Targ będzie nowoczesnym centrum handlowym przeznaczonym na szybkie, wygodne zakupy. Obiekt powstanie na terenie dotychczasowego dworca PKS, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w mieście. Na powierzchni najmu 3,3 tys. mkw. zlokalizowanych zostanie 20 lokali handlowo-usługowych, a galeria dysponować będzie parkingiem na 100 miejsc. Główną zaletą inwestycji jest położenie w obrębie dużego skupiska ludności miejskiej oraz przy samym zjeździe z Zakopianki, co gwarantuje dobre skomunikowanie zarówno dla klientów pieszych, jak i zmotoryzowanych.

Obok Pepco, w ofercie Dekady Nowy Targ znajdzie się także supermarket spożywczy, CCC, Rossmann, Apteka Centrum Zdrowia, Play i Express Service. Za komercjalizację wszystkich obiektów należących do sieci Dekada odpowiada BOIG.

Otwarcie obiektu zaplanowano w I kwartale 2014 roku.