Carrefour Zielone Wzgórze
Carrefour Zielone Wzgórze

Galeria Handlowa Carrefour Zielone Wzgórze w Białymstoku pozyskała nowych najemców z portfolio marek LPP. Do istniejących już tam butików dołączą takie sklepy odzieżowe jak: Mohito, Cropp oraz House.

Nowe sklepy w białostockiej Galerii Zielone Wzgórze Carrefour otwarte zostaną pod koniec I kwartału 2013.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, staramy się dopasować ofertę w naszych galeriach handlowych do potrzeb klientów, którzy oczekują rewitalizacji przestrzeni handlowej i zwiększenia oferty marek odzieżowych. Dlatego m.in. poszerzamy ofertę marek LPP w białostockiej galerii – mówi Ewa Karska, dyrektor Galerii Handlowych Carrefour.

Dodatkowo, na 2013 rok zaplanowana jest rewitalizacja Galerii Zielone Wzgórze Carrefour w Białymstoku. Obejmie ona m.in. wymianę elementów małej architektury, remonty wizualne, uruchomienie bezpłatnych stref Internetu WI-FI oraz wydzielenie nowych miejsc parkingowych dla rodzin i kobiet w ciąży.

Plusem galerii handlowej Carrefour Zielone Wzgórze w Białymstoku jest jej bliskie położenie względem głównych węzłów komunikacyjnych miast i osiedli mieszkaniowych, a strategiczne położenie oraz dopasowana do potrzeb klienta oferta gwarantują wygodę zakupów.

Galeria Zielone Wzgórze Carrefour powstała w 2007 roku i zajmuje blisko 46,4 tys. mkw. powierzchni. Do dyspozycji klientów jest hipermarket Carrefour, sklepy odzieżowe, obuwnicze, punkty gastronomiczne oraz obszerny parking, na którym wydzielono 8 miejsc dla kobiet w ciąży i rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu znajdują się także: plac zabaw, pokój matki z dzieckiem, punkt bankowy mBank, sklep zoologiczny, apteka, kantor, optyk, sklep z biżuterią, pralnia oraz kwiaciarnia. Dodatkową ofertę stanowi jedyny w mieście oficjalny sklep Jagiellonii Białystok – Jaga Fan Shop.