Krenig

Spółka Krenig, 1 marca 2013 roku otworzy pierwszy salon firmowy marki galanteryjnej Krenig. Salon zostanie uruchomiony w poznańskiej Galerii MM i zajmie powierzchnię 60 mkw. Krenig sp. z o.o. w ciągu dwóch lat zamierza otworzyć kilka salonów w dobrych galeriach handlowych, jednak ich liczba, formuła i tempo rozwoju będzie zależało od wyników pilotażowego salonu.

W ofercie sklepu znajdą się portfele, etui, casualowe portmonetki, organizery i aktówki. Do tej pory dodatki sygnowane marką Krening były dostępne w internetowym sklepie firmy www.sklep.krenig.pl oraz multimarkowych kanałach sprzedaży.

Sklep internetowy Krening w obecnej wersji istnieje od 2011 roku. Firma obserwuje stały wzrost obrotów w kanale e-commerce. Poprzez budowę tradycyjnej sieci sprzedaży firma chce osiągnąć efekt synergii i wzmocnić świadomość marki. Będzie więc inwestować w obydwa kanały sprzedaży.

Krenig sp. z o.o. powstała w 1991 roku. Obecnie spółka jest producentem i dystrybutorem wyrobów ze skór naturalnych na terenie Polski, specjalizując się w luksusowej, drobnej galanterii. Artykuły marki Krening wykonane są z najwyższej jakości skór bydlęcych, pochodzących z włoskich garbarni oraz skór egzotycznych, np. z płaszczki i węża.