Salon Change Lingerie

– Przygotowujemy się do otwarcia nowych salonów Change Lingerie, które będą działać w oparciu o franczyzę. Pierwszy sklep działający w tej formie zostanie uruchomiony już niebawem w Galerii Zabrze – powiedział Tariq Al- Sakkaf, członek zarządu Change of Scandinavia Poland West sp. z o.o., odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży w Polsce.

– Nie wiemy dokładnie ile sklepów Change Lingerie otworzymy w 2013 roku. Czekamy na oferty od franczyzobiorców i właścicieli galerii handlowych. Dodam, że każde otwarcie salonu jest dogłębnie przemyślane i konsultowane z centralą w Danii. Średnia powierzchnia salonu wynosi około 70 mkw., a optymalna 80 mkw. Natomiast na świecie funkcjonują salony o powierzchni od 50 mkw. do 100 mkw. – dodał Tariq Al- Sakkaf,

Firma Change of Scandinavia Poland West Sp. z o.o., jest wyłącznym dystrybutorem bielizny duńskiej marki Change Lingerie oraz odpowiada za rozwój sieci sklepów tej marki na terenie Polski (www.change.com). W ramach sieci działają dwa salony firmowe w centrach handlowych: w Port Łódź i Manufakturze. Produkty marki dostępne są również w trzynastu sklepach multibrandowych na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym Intymna.pl.

Spółka podpisała z właścicielem sklepu answear.com umowę na prowadzenie sprzedaży online bielizny Change Lingerie. W marcu zostanie wprowadzony asortyment Change do oferty sklepu internetowego. – Dokładamy starań, aby bielizna Change Lingerie była jak najbardziej dostępna dla naszych klientów. Stale poszerzamy sieć dystrybucji, a współpraca z answear.com to kolejny krok, dzięki któremu nasze produkty będą dostępne dla klientek w całym kraju. Będą mogły otrzymać je nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia – dodał Tariq Al- Sakkaf,

Change Lingerie to skandynawska marka bielizny dostępna w ponad 160 salonach w Europie, Azji  i Ameryce Północnej. W Polsce jest obecna od 2011 roku. Change Lingerie oferuje 3 kolekcje bielizny: Chic, Change oraz Charade.