Galeria Mazovia
Galeria Mazovia

Do grona najemców Galerii Mazovia w Płocku dołączyła kolejna marka odzieżowa. Tym razem salon otworzył New Yorker, który zajął lokal o powierzchni 800 mkw. Nowy sklep znajduje się na poziomie 0 galerii.

– Cieszymy się z wyboru Galerii Mazovia przez New Yorker. Zarówno dlatego, że poszerzyliśmy ofertę o niezwykle cenioną markę posiadającą w swojej ofercie liczne kolekcje, ale także dlatego, iż jest to dowód uznania dla naszej pracy – powiedział Krzysztof Kopytowski, Dyrektor Galerii Mazovia. – New Yorker zna płocki rynek, ponieważ funkcjonuje na nim od kilku lat. Dziś witamy go w naszych progach i jesteśmy przekonani, że zostanie przyjęty przez naszych klientów z dużym zainteresowaniem – dodał Krzysztof Kopytowski.

Sklepy New Yorker oferują odzież sportową, typu street, modne jeansy, a także dodatki i akcesoria Oferta skierowana jest do młodych mężczyzn i kobiet.
Nowi najemcy wybierają Galerię Mazovia ze względu na jej pozycję lokalnego lidera, potencjał i doskonałe wyniki obiektu oraz owocną współpracę w obszarze promocji i marketingu. Przypomnijmy, Galeria Mazovia, osiągnęła w roku 2012 dwucyfrowy wzrost obrotów i odwiedzalności w stosunku do roku 2011.

Galeria Mazovia to galeria handlowa o powierzchni całkowitej około 54,5 tys. mkw. w tym 28 tys. mkw. powierzchni najmu. W obiekcie znajduje się ponad 110 salonów znanych polskich i międzynarodowych marek m.in.: Zara, Stradivarius, H&M, Media Markt, Grupa LPP oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. W ostatnim czasie do grona najemców Galerii Mazovia dołączyły salony Bershka oraz Orsay.
Inwestorem obiektu jest Lewandpol Sp. z o. o.